• Nowy
Regał na zabawki - Pies Clark beżowy
search
  • Regał na zabawki - Pies Clark beżowy
  • Regał na zabawki - Pies Clark beżowy
  • Regał na zabawki - Pies Clark beżowy

Regał na zabawki - Pies Clark beżowy

Pies Clark 🐶 to regał do pokoju dziecka, łączący przechowywanie książek i zabawek w jednym funkcjonalnym miejscu. Zachęcający design i możliwość eksponowania ulubionych książek sprawiają, że regał staje się nie tylko praktycznym meblem, ale także inspirującym narzędziem do rozwijania pasji czytelniczych u dzieci. 

1 510,00 zł
Brutto
Produkt na wyczerpaniu Mała ilość Średnia ilość Duża ilość
Regał na książki i zabawki: 8 dni roboczych

Ilość

Płatności

Opis

Regał na książki - Praktyczne rozwiązanie do pokoju dziecka

Zapewnij swojemu dziecku wyjątkowe miejsce do nauki, zabawy i czytania dzięki naszemu regałowi na książki, idealnemu na każdy dziecięcy pokój. To nie tylko zwykły regał - to wspaniałe narzędzie do rozwijania pasji Twojego malucha i zachęcania go do samodzielnego odkrywania magicznego świata książek.

Regał na książki i zabawki Pies Clark 🐶 występuje w prostym minimalistycznym kształcie, w kolorze uniwersalnej bieli

Regał w kształcie psa to nie tylko praktyczny mebel, ale także magiczne miejsce na skarby Twojego dziecka!  Dzięki solidnej, stabilnej konstrukcji i niskiej wysokości, nawet najmłodsi mogą samodzielnie sięgać po swoje ulubione zabawki i książki. Idealny do tworzenia własnych przygód w domowym zaciszu!

Nasz regał na książki jest nie tylko funkcjonalny, ale także bezpieczny dla Twojego dziecka. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, a certyfikowane lakierowane powierzchnie są przyjazne dla najmłodszych.

domek-regal-na-ksiazki-i-zabawki-pies-clark-01


Materiał i wykończenie mebli: lakierowana płyta MDF


Regał dla dziecka posiada następujące wymiary (cm):

Wysokość:
75 cm
Szerokość: 71 cm
Głębokość:
39 cm

Dodatkowe Informacje:
Mebel dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu, z łatwą do zrozumienia instrukcją i niezbędnym wyposażeniem.

Odkryj funkcjonalny regał do pokoju dziecka - idealny na książki i zabawki

Dlaczego warto kupić regał do pokoju dziecka, który łączy w sobie możliwość przechowywania zabawek i umieszczania książek:

1. Praktyczne rozwiązanie organizacyjne: Regał do pokoju dziecka pozwala na przechowywanie zarówno zabawek, jak i książek w jednym miejscu, co ułatwia utrzymanie porządku i organizację w dziecięcej przestrzeni.
2. Optymalne wykorzystanie przestrzeni: Dzięki połączeniu funkcji przechowywania zabawek i książek, regał umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w pokoju dziecka, co jest istotne szczególnie w niewielkich pomieszczeniach.
3. Zachęta do czytania: Regał, który umożliwia wyeksponowanie książek, zachęca dzieci do sięgania po nie i samodzielnego czytania. Układając książki w sposób atrakcyjny, regał może stać się inspiracją do rozwijania pasji czytelniczych u dzieci.
4. Kreatywna zabawa: Dostępność miejsca na zabawki sprawia, że regał staje się również miejscem, gdzie dzieci mogą przechowywać swoje ulubione gry i zabawki, co zachęca do kreatywnej zabawy i rozwijania wyobraźni.
5. Edukacyjna wartość: Kombinacja książek i zabawek w jednym miejscu stwarza idealną okazję do integrowania nauki i zabawy. Dziecko może łatwo sięgnąć po ulubioną książkę lub zabawkę, co sprzyja rozwijaniu umiejętności poznawczych i kreatywnych.
6. Estetyczny design: Nowoczesne regały do pokoju dziecka często charakteryzują się estetycznym designem, który nie tylko spełnia funkcje praktyczne, ale także stanowi atrakcyjny element dekoracyjny w dziecięcej przestrzeni.

Kupując regał do pokoju dziecka, który łączy w sobie możliwość przechowywania zabawek i książek, inwestujesz w funkcjonalne i edukacyjne rozwiązanie, które sprzyja porządkowi, zachęca do czytania i stymuluje kreatywną zabawę Twojego dziecka.

Zapraszamy do zadawania pytań na temat produktu: Regał do pokoju dziecka

Szczegóły produktu

sleep-meb-03

Opis

Czas realizacji zamówienia
Regał na książki i zabawki: 8 dni roboczych
Materiał
lakierowana płyta MDF