Łóżko piętrowe 3 osobowe

Aktywne filtry

Łóżka piętrowe 3 osobowe

Dzielenie pokoju z rodzeństwem może być fajne, o ile każdy będzie miał przysłowiowy „swój kawałek podłogi”. I choć nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pociechom wystarczająco duży i przestronny pokój, swoje miejsce w tymże pokoju może mieć każda z nich. Wystarczy, że wybierzemy łóżko piętrowe 3 osobowe dla dzieci. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku rodzeństw – trójki i dwójki dzieci. W tym drugim przypadku zapewniając dodatkowe miejsce do spania dla kolegów i koleżanek lub kuzynostwa. Dodatkowe łóżko może również stanowić funkcjonalną i wygodną przestrzeń do zabawy.

Łóżko piętrowe 3 osobowe dla dzieci – wybierz kompletny system i już niczym się nie martw

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy sprzedaż łóżek piętrowych w różnych wariantach. Łóżka dostarczamy w szerokiej gamie rozmiarów, umożliwiając ich dopasowanie do bieżących potrzeb dzieci oraz możliwości przestrzennych w pomieszczeniu. Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu łóżka z materacami. Dysponujemy szerokim wachlarzem materacy dopasowanych do wymiaru łóżka, zapewniając możliwość ich indywidualnego doboru dla każdego posłania. To opcja szczególnie dogodna w sytuacji, w której trzecie łóżko stanowi wariant zapasowy i nie jest użytkowane z taką samą częstotliwością jak dwa pozostałe.

Nasze łóżka piętrowe 3 osobowe odznaczają się przemyślaną konstrukcją oraz wysoką jakością i precyzją wykonania. Do ich wyrobu producenci wykorzystują wyłącznie atestowane i bezpieczne materiały oraz systemy wykończeniowe, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa mebli także w przypadku najmłodszych dzieci. Istotnym elementem oferowanych systemów są szuflady na pościel, w których – w zależności od potrzeb – możemy przechowywać pościel lub inne przedmioty. Szuflady pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń w pokoju, tym samym ograniczając kubaturę potrzebnych mebli. To wszystko razem sprawia, że oferowane przez Sklep Majum łóżka piętrowe 3 osobowe doskonale wpisują się w potrzeby rodzin dysponujących ograniczoną przestrzenią, a także osób ceniących sobie uniwersalne i funkcjonalne rozwiązania. Szuflady prowadzone są na kółkach, co ułatwia ich użytkowanie, także przy pełnym wypełnieniu.

Dopasuj łóżko piętrowe 3 osobowe dla dzieci do aranżacji wnętrza

Podobnie jak łóżka jednoosobowe, systemy wieloosobowe oferujemy w różnych wzorach i kolorach, co umożliwia dopasowanie mebla do stylu oraz kolorystyki przestrzeni. Dzięki temu możemy połączyć aspekt funkcjonalny z estetycznym, uzyskując przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi i zabawie oraz nauce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tipi dla dzieci oraz łóżek dla dzieci.