Łóżko Domek Styl Skandynawski

Aktywne filtry

Łóżka w stylu skandynawskim dla dzieci

Styl skandynawski od lat cieszy się uznaniem projektantów wnętrz oraz osób prywatnych. Stanowi bezsprzeczny synonim nowoczesnego trendu, w którym rezygnujemy z ciężkich form na rzecz lekkości i funkcjonalności rozwiązań projektowanych zgodnie ze skandynawską filozofią szczęścia Hygge. Najlepszym przykładem skandynawskiego minimalizmu, funkcjonalności oraz estetyki są łóżka dla dzieci. Łóżko w stylu skandynawskim to mebel wykonany z naturalnych materiałów, z dbałością o jakość detalu oraz dobór bezpiecznych dla użytkowników systemów wykończeniowych – atestowanych farb i lakierów. To wszystko sprawia, że łóżka w stylu skandynawskim dla dzieci to rozwiązania godne polecenia.

Łóżko domek, łóżko tipi

Prawdziwym hitem wnętrzarskich propozycji dla najmłodszych są łóżka w kształcie tipi i domku. To oryginalne konstrukcje, które stwarzają dogodne warunki do odpoczynku oraz zabawy. Standardowe łózko domek to konstrukcja, w ramach której rama z materacem znajduje się bardzo nisko nad ziemią uniemożliwiając wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem do przechowywania pościeli czy zabawek. Dlatego, z myślą o praktycznych rodzicach wzbogaciliśmy naszą ofertę o łóżko domek z funkcjonalnymi szufladami. Szuflady doskonale sprawdzają się do przechowywania pościeli i zabawek, dzięki czemu w ciągu dnia cała przestrzeń łóżka może być wykorzystywana do zabawy. Podobnie prezentuje się oferta łóżek tipi. Tipi w stylu skandynawskim oferowane jest przez nas w dwóch wariantach – z systemem do przechowywania pościeli i bez niego. Obydwa systemy charakteryzują się konstrukcją, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Łóżko domek wyposażony jest w specjalny płotek – barierkę zabezpieczającą dziecko przed upadkiem w trakcie snu. Wybrane modele tipi również posiadają „płotki”.

Łóżko w stylu skandynawskim dla młodszego i starszego dziecka

Oferta łóżek dla dzieci w styku skandynawskim jest niezwykle szeroka i zróżnicowana, co pozwala na dopasowanie rozmiaru oraz konstrukcji łóżka do wieku dziecka, jak również stylistyki pomieszczenia, w którym będzie użytkowne. Prosta rama bez dodatkowych ozdobników sprzyja personalizacji łóżek, które możemy dekorować wykorzystując do tego girlandy lampek, pompony, flagi, poduszki i wiele innych. Łóżka w stylu skandynawskim dla dzieci dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – od łóżek w naturalnym kolorze jasnego drewna, przez systemy białe i czarne, aż po pełną gamę pasteli. W asortymencie Sklepu Majum znajdziecie Państwo również szeroki wybór łóżeczek dziecięcych w stylu skandynawskim, w tym łóżeczka z możliwością ich dostosowania do potrzeb starszych dzieci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą huśtawek kukon oraz tipi dla dzieci.