Huśtawka Kokon

Aktywne filtry

Huśtawka kokon dla dzieci

Huśtawka kokon to niezwykle ciekawy element aranżacji wnętrza, który uatrakcyjni pokój dziecięcy stwarzając Maluchowi okazje do zabawy, odpoczynku i licznych wygłupów. Za jej wyborem przemawia uniwersalny charakter systemu, który możemy zamontować na dowolnej wysokości dopasowując ją do wzrostu dziecka oraz jego bieżących potrzeb. Mocowana na haku zakotwiczonym w suficie huśtawka kokon dla dzieci zapewnia bardzo dużą swobodę bujania się, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo – dobrze zamocowana z pewnością nie spadnie, a wykonana z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów nie będzie się naciągać w trakcie użytkowania.

Bujawka, gruszka, kokon – różne nazwy świetnej zabawy

Huśtawka kokon doczekała się wielu nazw. Jedni rodzice nazywają ją  bujawką, inni gruszką… W każdej odsłonie kokon dla dzieci oferuje tę samą prostą konstrukcję, dzięki której huśtawka łączy w sobie wiele funkcji. W zależności do wieku i wzrostu dziecka może być wykorzystywana jako bujane siedzisko, prawdziwa huśtawka, a nawet wiszący namiot. Kokony dostępne są w kilku wariantach – do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Huśtawki domowe najczęściej charakteryzują się ozdobnymi dodatkami oraz wyposażeniem w grubą i miękką poduchę, dzięki której bujanie się jest jeszcze fajniejsze. Kokony ogrodowe to najczęściej huśtawki wykonane z cienkich i wyjątkowo trwałych tworzyw sztucznych – materiałów odpornych na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych i szybko schnących.

Huśtawka kokon dla dzieci i inne huśtawki w naszej ofercie

Starając się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Maluchów oferujemy szeroki wybór huśtawek do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. W asortymencie posiadamy dekoracyjne kokony dla dzieci z miękkimi poduchami, jak również kołysko-huśtawki dla mniejszych dzieci. Oferujemy także kompletne systemy montażowe do huśtawek, umożliwiające szybki i bezpieczny montaż kokonu w wybranym pomieszczeniu.

Huśtawka kokon dla dzieci to produkt, który polecamy dla dzieci powyżej 3 roku życia. W przypadku młodszych dzieci zalecamy korzystanie z huśtawki wyłącznie pod nadzorem dorosłego. Łatwy montaż i demontaż huśtawki sprzyja jej zakładaniu wyłącznie na czas zabawy. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą łóżek dla dzieci oraz mebli do pokoju dziecka.