Łóżka dla dzieci

Aktywne filtry

Łóżka dziecięce

Zmiana łóżeczka na pierwsze prawdziwe łóżko to dla dziecka wielkie wydarzenie. Niektóre dzieci z niecierpliwością czekają na swoje „dorosłe” łóżko, podczas gdy inne niechętnie żegnają się z bezpieczną i dobrze znaną przestrzenią łóżeczka dziecięcego. Dlatego, żeby uprzyjemnić swojej Pociesze zmianę łóżka zachęcamy do wyboru rozwiązań dedykowanych.

Łóżka dla dzieci to meble projektowane w oparciu o specyficzne potrzeby małego użytkownika oraz wykonywane z atestowanych i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Wychodząc  naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Sklep Majum oferuje szeroki wybór łóżek. Każde dostępne w naszym asortymencie łóżko dla dziecka odznacza się przemyślaną konstrukcją oraz funkcjonalnością. Oferujemy łóżka dziecięce z barierkami zabezpieczającymi malucha przed upadkiem podczas snu. Barierki mają charakter stały, przy czym w naszym asortymencie bez trudu znajdziecie Państwo także łóżka z demontowanymi barierkami, które można łatwo zdjąć dostosowując łóżko do potrzeb nieco starszego dziecka.

Kompletne systemy, funkcjonalne rozwiązania, bezpieczne materiały – wybierz najlepsze łóżko dla dziecka

Łóżka dla dzieci bywają oferowane w standardowych i niestandardowych rozmiarach, co może nastręczać pewnych trudności przy wyborze materaca oraz systemów przechowywania pościeli. Aby tego uniknąć polecamy kompletne systemy dla dzieci – łóżka z wygodnymi i atestowanymi materacami, barierkami zabezpieczającymi oraz szufladami lub innymi systemami przechowywania pościeli. Nasze rozwiązania cechuje praktycyzm, estetyka oraz dbałość o detale wykończenia, dzięki czemu każde łóżko dla dziecka zakupione w Sklepie Majum wyróżnia się estetyką i trwałością, jednocześnie będąc wygodnym i bezpiecznym elementem wyposażenia pokoju.

Łóżka dziecięce dostarczamy w szerokiej gamie kolorystycznej – od propozycji typowo dziewczęcych, przez łóżka dla chłopców, po projekty w uniwersalnej kolorystyce. Co ważne, wybrane modele łóżek oferujemy w różnych wymiarach, dzięki czemu możemy je dopasować do wzrostu dziecka, a także aranżacji przestrzeni. Obok klasycznych łóżek dla dzieci proponujemy także oryginalne i modne łóżka tipi w wariancie z szufladą i bez, łóżeczka dziecięce z możliwością zdjęcia barierek i dostosowania łóżka do potrzeb starszego dziecka, łóżka dziecięce dwuosobowe, a także urokliwe łóżka dziecięce domki w wariantach z systemami do przechowywania pościeli i bez. W asortymencie nie brakuje również łóżek młodzieżowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi propozycjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Sklep Majum oferuje prawdopodobnie największy wybór wysokiej jakości łóżek dla dzieci online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli do pokoju dziecka oraz huśtawki kokon.