Zestawy mebli

Aktywne filtry

Zestaw mebli dziecięcych

Pokój malucha to oaza bezpieczeństwa i pięknych dziecięcych wspomnień. Szukasz zestawu mebli dziecięcych, które będą funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne? Chcesz zapewnić dziecku komfortową przestrzeń do odpoczynku, zabawy, nauki i spotkań z przyjaciółmi? Urządzanie pokoju dziecięcego może pochłonąć mnóstwo czasu. Jeśli zatem lubisz praktyczne rozwiązania i zależy Ci, aby meble dziecięce były bezpieczne i trwałe — zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą zestawów mebli dziecięcych w naszym sklepie. 

Klasyczny zestaw mebli do pokoju dziecięcego 

Klasyczny zestaw mebli do pokoju dziecięcego pozwala urządzić strefę wypoczynku, strefę pracy i strefę do przechowywania. W zestawach mebli dziecięcych znajdziesz m.in. łóżka, szafy, komody, biurka, szafki nocne i skrzynie na zabawki. Wybór poszczególnych elementów umeblowania dziecięcego zależy od przestrzeni, którą dysponujesz. Komplety mebli dziecięcych zazwyczaj są w kolorze białym, który doskonale wpisuje się w modny styl skandynawski. 

Co jest największą zaletą zestawów mebli dziecięcych? Możliwość spójnego, estetycznego zaaranżowania wnętrza. Poszczególne komplety mebli dla dzieci, mimo niezwykle minimalistycznych konstrukcji, mają ciekawe wyróżniki np. uchwyty w kształcie serca (zestaw mebli dziecięcych serduszka) lub elementy nawiązujące do kształtu domku (zestaw mebli domek).

Jakie wybrać łóżko dla dziecka?

Wybór mebli do pokoju dziecięcego sugerujemy rozpocząć od wyboru odpowiedniego łóżka dla dziecka. Dlaczego? Jest to zdecydowanie najważniejszy mebel w pokoju dziecięcym. Pozwala dziecku na wypoczynek i dobry sen. Tworzy oazę spokoju i bezpieczeństwa, co ma ogromny wpływ na rozwój naszej pociechy. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór łóżek dziecięcych dla maluchów w różnym wieku. Jakie masz możliwości? Poniżej opisaliśmy najczęściej wybierane rodzaje łóżek dla dzieci. 

Łóżko dziecięce z szufladami

Dziecięce łóżko z szufladami to łatwe przechowywanie pościeli, poduszek, kocyków i zabawek. Szuflada ułatwia zachowanie porządku w pokoju. 

Łóżko domek do pokoju dziecięcego

Łóżko domek to marzenie wielu dzieci. Jesteśmy pewni, że Twój maluch nawet za kilkanaście lat będzie pamiętać swój niezwykły dziecięcy pokój i łóżko w kształcie domku. 

Łóżko piętrowe

Pokój należy do dwójki maluchów? Łóżko piętrowe dla dzieci to bezpieczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni. 

Łóżko niemowlęce

Łóżka niemowlęce przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Twojego malucha. Mają zaokrąglone krawędzie, drabinki zabezpieczające i są wykonane z odpowiednich materiałów. 

Przechowywanie w pokoju dziecięcym 

Komplety mebli dziecięcych to oczywiście także duży wybór mebli do przechowywania ubrań, książek, zabawek i innych rzeczy, które znajdują się w dziecięcym pokoju. Jakie meble dziecięce sprawdzają się w tej kwestii najlepiej? Oczywiście prym wiodą szafy do pokoju dziecięcego, jak i pojemne komody. Wśród kompletów mebli dziecięcych znajdziesz także regały na książki, szafki nocne, które można ustawić obok dziecięcego łóżka oraz pojemne i trwałe skrzynie na zabawki.

Dlaczego warto kupować meble do pokoju dziecięcego w zestawie?

  • Kupując komplet mebli dziecięcych oszczędzasz mnóstwo czasu, nie musisz szukać oddzielnie pasujących do siebie elementów.
  • Komplety mebli dziecięcych są bezpieczne, mają odpowiednie wykończenie i atesty.
  • Spójny zestaw mebli dziecięcych to dbałość o estetykę i wystrój wnętrza. 
  • Meble dziecięce ułatwiają przechowywanie. Zazwyczaj są zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać daną przestrzeń.
  • Mają unikalny styl, który podoba się maluchom - to sprawia, że dzieci chętnie spędzają czas w swoim pokoju (czują się tam komfortowo i bezpiecznie).