Suchy Basen z piłeczkami

Aktywne filtry

Suchy basen z piłeczkami – propozycja dla mniejszych i trochę większych dzieci

Suchy basen to prawdziwy hit w aranżacji pokojów dla Maluchów. Dzieciaki uwielbiają nurkowanie w piłeczkach, tak samo jak ich rozrzucanie po całym pokoju. W ten sposób bawią się i rozwijają ruchowo, co przekłada się na dalszy prawidłowy rozwój psychomotoryczny, jednocześnie zapewniając bodźce do zrównoważonego rozwoju integracji sensorycznej SI. Dlatego, jeśli  tylko przestrzeń pokoju dziecięcego na to pozwala suchy basen z piłeczkami to naprawdę świetny wybór dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci.

Suchy basen – nieograniczone możliwości aranżacji przestrzenni do zabawy, nauki i rekreacji

Powszechnie uważa się, że suchy basen z piłeczkami zajmuje bardzo dużo miejsca i dlatego mogą sobie na niego pozwolić tylko osoby dysponujące odpowiednim metrażem. W praktyce suche baseny dostępne są w różnych wariantach, także pod względem kształtu i rozmiaru, co umożliwia ich bezpieczne i efektywne użytkowanie także w niewielkich pomieszczeniach. To rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w pokojach dla małych i nieco starszych dzieci – odpowiednio duży basen z wystarczającą ilością piłeczek z pewnością skusi do zabawy niejednego kilkulatka, dlatego z atrakcji nie warto rezygnować zbyt wcześnie.

Decydując się na wybór suchego basenu należy pamiętać o tym, że dzieci na różnym etapie rozwoju będą inaczej korzystały z „zabawki” oraz oferowanych przez nią możliwości – nie zawsze w sposób, w jaki wydawałby nam się oczywisty. Dodatkowym akcesorium, które z pewnością uatrakcyjni zabawę w suchym basenie jest zjeżdżalnia.

Suchy basen z piłeczkami – zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą

Zadowolenie Klientów to dla nas priorytet. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wybór suchych basenów w różnych kształtach i rozmiarach. Oferowane baseny są wykonane z miękkich, ale zapewniających stabilność zabawki materiałów. Dzięki temu są bezpieczne już dla bardzo małych dzieci i jednocześnie mogą z nich korzystać także starsze Pociechy. Atutem oferowanych suchych basenów jest łatwość ich pielęgnacji  i utrzymania w czystości. Baseny można prać w pralce lub czyścić ręcznie. Każdy posiada specjalne miękkie dno, dzięki czemu zabawa jest całkowicie bezpieczna, a łobuzowanie w morzu kolorowych piłeczek nie kończy się guzami na głowie czy sinymi kolanami.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem wysokojakościowych suchych basenów. W sprzedaży także baseny w rozmiarach adekwatnych dla potrzeb żłobków i przedszkoli. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą namiotów tipi dla dzieci oraz huśtawek kokon.