Pchacze drewniane

Aktywne filtry

Czy wiecie, że pchacz dla dziecka to idealna zabawka dla każdego malucha, dzięki któremu jego przygoda z pierwszymi krokami stanie się łatwiejsza? 

W Naszej ofercie znajdziecie niejeden pchacz, który sprawi, że dziecko nauczy się chodzić  oraz urozmaici sobie czas poprzez dodatkowe funkcję. Pchacz dla dziecka rozwija motorykę małą, sprawność ruchową, rozwija mięśnie i zachęca dziecko do zapoznawania się z terenem już z innej perspektywy. Każdy pchacz dla dzieci jest utrzymany w przyjemnej dla oka kolorystyce. Ważną cechą Naszych propozycji jest to, że każdy pchacz jest wykonany z drewna, co sprawia, że są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i bezpieczniejsze niż te plastikowe, które psują się i pękają w krótkim czasie. Pchacz sprawia, że dziecko poznaje teksturę drewna i jest bliżej natury. Sklep Majum.pl oferuję Państwu szeroki wybór  zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Chodzik pchacz drewniany może być związany również z tematyką pokoiku dziecięcego. Dbałość zachowana w szczegółach sprawia, że drewniany pchacz jest także ozdobą.

Każdy pchacz dla dzieci ma przymocowane kółka, dzięki czemu łatwiej będzie się przemieszczać z nim dziecku, a Nasze parkiety, panele czy płytki nie zostaną porysowane. Chodzik pchacz drewniany zaprojektowany jest tak aby dziecko prowadząc pchacz mogło utrzymywać prawidłową postawę, a kiedy znudzi się chodzeniem, mogło zająć się zabawkami, które ukrywa w sobie pchacz. Jeździk drewniany posiada sorter kształtów, poprzez zabawę dziecko poznaje podstawowe kształty i nie tylko. Posiadamy również pchacz wózek, aby dziecko mogło na przechadzkę  zabrać ze sobą ulubione zabawki oraz pluszaki. Po skończonej zabawie, można posprzątać zabawki do wózka, które będą czekać na kolejne godziny zabaw.

Wszystkich interesantów zapraszamy do zapoznania się z ofertą kategorii - Pchacze drewniane. Dzięki solidnemu wykonaniu oraz niepowtarzalnemu wyglądowi gwarantujemy zachwyt nie tylko dziecka, ale także rodziców! Jeśli wystąpią z Państwa strony jakieś pytania - skontaktuj się z Nami! Jesteśmy dla Was!