Kuchnia dla dzieci

Aktywne filtry

Kuchnia dla dzieci to oryginalny pomysł na prezent.

Kuchnia drewniana dla dzieci sprawi, że zarówno chłopiec jak i dziewczynka poczują się jak prawdziwy Szef kuchni. Dzieci mogą wcielić się w rolę rodziców, którzy spędzają w kuchni zazwyczaj mnóstwo czasu wykonując różne pyszne posiłki dla całej rodzinki.

Kuchnia dla dzieci będzie prezentem wielofunkcyjnym, który nie tylko posłuży jak piękny kolorowy mebelek w pokoiku dziecka, ale przede wszystkim podczas zabawy pobudzi wyobraźnie dziecka, które z pewnością będzie musiało przygotować nie jeden posiłek dla całej swojej rodziny ;)

Każda drewniana kuchnia dla dzieci składa się na wiele ciekawych elementów – jest więc bardzo funkcjonalna.

Uwagę może zwrócić, nietuzinkowy wygląd i śliczna kolorystyka każdego mebelka naszej oferty.

Kuchnia dla dzieci posiada wiele przydatnych detali jakimi są np. uchwyt do piekarnika, kolorowy zegar, wieszaczki itp., każdy z tych elementów jest starannie i pomysłowo wykonany co powoduje, że kuchnia dla dzieci nabiera niezwykle realistycznego charakteru.

Kuchnia dla dzieci - wiele elementów i detali w jednym

Kuchnia dla dzieci zawiera kilka lub kilkanaście z zależności od wybranego modelu elementów m.in.: Piekarnik z pokrętłami, płyta grzewcza, nadstawka z półeczką oraz dodatkowe akcesoria jak chochelki, łyżki, garnki, cedzaki, solniczki itp., każdy znajdzie coś dla Siebie ;)

Jeśli chcesz aby zabawa z odgrywaniem scen w kucharza lub kucharkę trwała bez końca – kuchnia drewniana dla dzieci będzie trafionym i wymarzonym prezentem.

Warto zwrócić uwagę na pewną istotną cechę produktu, każda nasza kuchnia dla dzieci wykonana jest z materiału ekologicznego jakim jest drewno, a nie jak to w większości przypadków z plastiku.

W naszej ofercie znajdą się perełki takie jak kuchnia dla dzieci z efektami, dzięki diodom LED zainstalowanym w płycie palniki podświetlają się a z małego głośnika wydobywa się dźwięk gotowania – taka kuchnia sprawi, że żaden mały kucharz nie przejdzie obok niej obojętnie ;)

Kuchnia dla dzieci wykonana jest z wyselekcjonowanych materiałów o wysokiej jakości i skonstruowana tak, aby pozbawiona była ostrych krawędzi czy też niebezpiecznych elementów ze specjalnym przeznaczeniem dla małych dzieci – to daje gwarancję bezpieczeństwa, potwierdzają to również certyfikacje produktu.

Kupując nasz produkt, nie zapomnij zajrzeć do naszej oferty akcesoria do kuchni, można tam zaopatrzyć się w dodatkowe produkty dla bardziej wymagających Małych Kucharzy.