Kolekcja Safari

Aktywne filtry

Kolekcja Safarii – przenieś dziecko w cudowny, zapierający dech w piersiach świat afrykańskich pejzaży.

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, często tymi bohaterami są zwierzęta, które są wizytówką tego właśnie kontynentu. Każdy z nas pamięta bajkę króla lwa gdzie spotkać można lwa, zebrę, żyrafę, słonia czy małpkę.

Nasza oferta prezentuje te właśnie niezwykłe zwierzęta w różnych produktach i jest ona bardzo szeroka ;), dlatego przygotowaliśmy specjalną kolekcję safari gdzie znajdziesz dla siebie m.in. ulubione naklejki na ścianę dla dzieci Safari. Jeśli dziecko w pokoiku ma całą dużą ścianę do zagospodarowania a nie masz na nią pomysłu – tapeta do pokoju dziecka Savanna będzie strzałem w 10-tkę ;), tapeta savanna jest podzielona na brykiety a jej szerokość może liczyć nawet 400cm. Tapeta do pokoju dziecka flamingi będzie bardzo dobrą propozycją do pokoju dla dziewczynki, natomiast dla chłopca - naklejka lew z kolekcji savanna, każdy znajdzie coś dla siebie… ;)

Naklejki na ścianę dla dzieci i tapety do pokoju dziecka to nie jedyna nasza propozycja na uatrakcyjnienie pokoju dla dziecka. Kolekcja safari obejmuje również: namiot tipi, niesamowite i kolorowe poduszki przytulanki, lampki led dla dzieci oraz meble do pokoju dziecka safari.

Jeśli Twoja pociecha uwielbia afrykańskie zwierzątka – poznaj naszą szeroką ofertę Safari.