Namiot Tipi - namioty dla dzieci

Aktywne filtry

Namioty tipi dla dzieci – magiczna przestrzeń do zabawy i odpoczynku

Namioty dla dzieci od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Każdy z nas z pewnością budował namioty i bazy zarzucając koce na stół czy oparcia krzeseł. Dzisiaj stylowe tipi stanowią popularny element aranżacji pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Namioty dla dzieci łącza w sobie elegancję i funkcjonalność, jednocześnie tworząc przestrzeń niebanalną do wielogodzinnej zabawy, a w przypadku starszych dzieci nauki i odpoczynku.

Sklep Majum oferuje szeroki wybór namiotów tipi dla dzieci. W stałym asortymencie posiadamy tipi w stylistyce dziewczęcej i chłopięcej, namioty dla małych księżniczek i bazy dla prawdziwych kowbojów, jak również uniwersalne i minimalistyczne rozwiązania starszych dzieci. Wszystkie one zostały wyprodukowane z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, którym zawdzięczają trwałość, odporność na uszkodzenia oraz bezpieczeństwo. Oferowane namioty dla dzieci powstają wyłącznie na bazie atestowanych tkani, dzięki czemu są bezpieczne już od pierwszego dnia życia. Oczywiście najwięcej zabawy przysparzają starszym dzieciom, ale w praktyce mogą stanowić element wyposażenia wnętrza już w pokoju Maluszka.

Tipi – uniwersalne namioty dla dzieci w każdym wieku

Zabawa w tipi zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Przestrzeń, która wcześniej służyła do wygłupów z rodzicami, a później zabaw naśladowczych z czasem staje się oazą relaksu oraz niebanalnym kącikiem do nauki. Dlatego wybierając namioty dla dzieci warto postawić na rozwiązania trwałe, takie jak wysokogatunkowe namioty tipi w naszej ofercie. Dbając o satysfakcję Klientów oferujemy wyłącznie tipi wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, co przekłada się na ich wieloletnie funkcjonowanie w przestrzeni pokoju dziecięcego, a zarazem łatwość pielęgnacji i czyszczenia. Dodatkowym atutem oferowanych namiotów jest wysoki komfort użytkowania,  jaki zapewnia podłoga z miękkim i ciepłym wypełnieniem. Dzięki niej namiot możemy rozstawić bezpośrednio na panelach podłogowych, nie martwiąc się o to, że dziecku siedzącemu na podłodze będzie zimno.

Naszą ofertę tipi uzupełniają liczne akcesoria, dzięki którym możemy zwiększyć funkcjonalność przestrzeni, sprawić, że będzie jeszcze bardziej przytulna i dekoracyjna. Do kompletu polecamy stylowe kosze na zabawki, poduszki w różnych kształtach oraz dekoracyjne girlandy. Dla jeszcze większej frajdy z zabawy w namiotach wszywamy okienka z zasłonkami, które dziecko może samodzielnie odsłaniać i zasłaniać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą basenów z piłeczkami oraz huśtawek kokon.