Klocki drewniane

Aktywne filtry

Rozwiń u dziecka kreatywność i wyobraźnię - klocki drewniane to sprawdzona propozycja na prezent.

Klocki dla dzieci wykonane są z ekologicznego materiału jakim jest drewno co powoduje, że są bardzo przyjemne w dotyku a przede wszystkim bezpieczne dla Twojego szkraba, gdyż można się nimi bawić od najmłodszych lat.

Uwagi dziecka nie umknie fakt, że kolorystyka jest niezwykle barwna, dzięki temu klocki drewniane dają dziecku ogromne możliwości przy budowaniu zestawień budowli w postaci domków, zamków, wież itp. tak różnych jak tylko sięgnie wyobraźnia dziecka.

Jesteśmy przekonani, że drewniane klocki posłużą na długie lata, gdyż są wykonane z wysokiej jakości drewna.

Zestawy są sprzedawane w różnych wariantach, mamy więc w ofercie drewniane klocki, które zakupisz np. w wygodnym wiaderku z uchwytem co ułatwi dziecku przenoszenie oraz przechowywanie lub w woreczku ze sznurkiem co również jest bardzo przydatne przy zachowaniu porządku w pokoiku dziecka.

Klocki drewniane to wiele konfiguracji, kolorów i kształtów.

Klocki drewniane występują w wielu konfiguracjach i kształtach o określonych wzorach, hitem są drewniane klocki, które mają nadruk literek co łączy w sobie dwie funkcje wspaniałej zabawy i edukacji – zabawy poprzez naukę prostych słów, każdy więc znajdzie coś dla Siebie.