Tapeta do pokoju dziecka

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-12 z 109 pozycji

Tapeta do pokoju dziecka z bogatą i oryginalną kolorystyką jest marzeniem każdego dziecka.

Pokój dziecka to wspaniałe miejsce zabawy, nauki oraz wypoczynku, dlatego ważny jest wybór tapety do pokoju dziecięcego, która sprawi, że spędzanie czasu w swoim wymarzonym pokoiku będzie komfortowe i bezpieczne.

Tapeta dla dziecka– jaki motyw wybrać?

Dziecko często kieruje i wzoruje się swoimi bohaterami z bajek, konkretnymi postaciami, ulubionym zwierzątkiem czy roślinnością a takich w naszej ofercie nie brakuje, ważnym elementem jest więc właśnie to co tapeta dla dziecka zawiera i jak prezentuje się na ścianie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów, niektóre z nich są uniwersalne jak tapeta dla dziecka model Savanna, ale są też dedykowane dla chłopca czy dziewczynki w takim przypadku znajdziesz dział tapeta do pokoju dziewczynki gdzie są dostępne flamingi, wesołe króliczki czy syrenki jak również tapeta do pokoju chłopca tutaj oko nacieszyć można kosmosem, światem dinozaurów czy baloników, każdy znajdzie coś dla siebie, a kształtów, kolorów i kompozycji jest naprawdę wiele.

Tapety do pokoju dziecięcego a wykonanie

Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej, jest matowy, z papieru flizelinowego i bez kleju. Oferujemy bardzo dobre rozwiązanie jakim jest drukowanie tapety do pokoju dziecięcego w pasach szerokości 50 cm, które idealnie pasują do siebie. Warto pamiętać, że tapeta dla dziecka może być przyklejana na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Tapeta dla dziecka będzie niewątpliwie strzałem w 10-kę, jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedniego wzoru tapety do pokoju dziecięcego, równie popularnym rozwiązaniem jest naklejka do pokoju dziecka - zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą.