Tapeta do pokoju dziecka

Aktywne filtry

Tapeta do pokoju dziecka

Tapety do pokoju dziecięcego pięknie podkreślają charakter wnętrza. Nadają mu oryginalnego wyrazu, tworząc unikalny, magiczny dziecięcy klimat. Sprawiają, że pokój dziecięcy nabiera przytulnego charakteru. Co więcej, odpowiednio dobrane do tego, co lubi Twoje dziecko, wyrażają jego osobowość i zainteresowania. Tapeta dla dziecka to dekoracja na ścianę, która  pobudza wyobraźnię i sprawia, że nasze pociechy czują się w swoich pokojach bezpiecznie, komfortowo i beztrosko. W naszym sklepie mebli dziecięcych Majum znajdziesz modne propozycje tapet dziecięcych, które pozwolą Ci w oryginalny sposób stworzyć przytulną przestrzeń dla swojej pociechy.

Jakie tapety do pokoju dziecięcego wybrać?

Wybierając tapetę do pokoju dziecka, warto pamiętać o tym, aby była wykonana z wysokiej jakości, dobrego materiału, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. I takie oczywiście są tapety dziecięce, które znajdziesz w naszej ofercie. 

Tapeta dziecięca powinna być montowana na czystą ścianę, bez ubytków i nierówności, najlepiej 3 tygodnie po malowaniu. Do jej aplikacji potrzebujesz szerokiego pędzla, nożyka do przycinania krawędzi, kleju i wałka do tapet. Wystarczy odrobina cierpliwości, aby samodzielnie poradzić sobie z przyklejeniem tapety w pokoju dziecka. Nie powinno sprawić Ci to większego problemu. A w razie wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania, tak aby montaż tapety był jeszcze łatwiejszy. 

Tapeta dla chłopca i dziewczynki — uniwersalne wzory 

Jeśli Twoje dzieci dzielą jeden pokój, pewnie zastanawiasz się, jak połączyć ich interesy. Co zrobić, aby tapeta w pokoju dziecięcym pasowała do preferencji chłopca i dziewczynki jednocześnie? Spokojnie jest na to dobre rozwiązanie. Tapeta do pokoju dziewczynki nie musi być różowa, czy pastelowa, a tapeta do pokoju chłopca nie musi mieć atrybutów, które bezpośrednio nawiązują do jego zainteresowań. Większość tapet dziecięcych jest uniwersalna — pasują zarówno do dziewczęcego, jak i chłopięcego stylu. Możesz wybrać tapetę z motywem kosmosutapetę z motywem nocnego nieba lub tapetę leśną

Tapeta do pokoju dziecka — las

Tapeta dziecięca z motywem lasu jest odpowiednia do pokoju chłopca i dziewczynki. Leśne zwierzęta i dominujący zielony kolor ożywiają pomieszczenie, wzbudzając w dziecku ciekawość i chęć poznawania świata.

Tapeta do pokoju dziecka — kosmos 

Twoje dziecko jest zafascynowane kosmosem? Nie ma lepszego wyboru, niż tapeta z motywem nieba w planety, gwiazdy czy z latającymi samolotami, a nawet rakietami, które będą zabierać Twojego malucha kosmiczne podróże. 

Pastelowa tapeta do pokoju dziecka

Pastelowe tapety do pokoju dzieci to sprawdzony wybór, który pasuje do większości wnętrz. Delikatne kolory doskonale wpisują się w trendy  stylu skandynawskiego, chętnie wykorzystywanego w aranżacji pokojów dziecięcych.