Huśtawka tapicerowana klasyczna

Aktywne filtry

Spełniaj dziecięce marzenia – Huśtawka tapicerowana to wybór idealny.

Dobrze wiemy, że dziecko od pierwszych chwil swoich narodzin uwielbia być bujane, działa to uspokajająco i daje poczucie bezpieczeństwa a dla troszkę starszego szkraba mnóstwo zabawy i radości. Na stronie Majum.pl znajdziesz kilka propozycji huśtawki dla dzieci.

Ta kategoria oferuje produkt jakim jest Huśtawka tapicerowana klasyczna – bez oparcia.

Huśtawka tapicerowana przeznaczona jest zarówno dla większych dzieci jak i dorosłych a jej obciążenie w zależności od modelu wynosi 100-120kg. Produkt idealnie wpasuje się we wnętrze pokoju dziecka, salonu lub tarasu niezależnie od panującej pogody. Jesteśmy przekonani, że żadne dziecko nie przejdzie obok niej obojętnie.

Huśtawka tapicerowana ma szerokie możliwości personalizacji od koloru, po rozmiar, długość lin, a nawet kolor kedry, liny czy drewna, a każda z nich jest elegancka i starannie wykonana.
Warto również zwrócić uwagę na fakt, że huśtawka tapicerowana wykonywana jest ręcznie, dlatego każda jest niepowtarzalna oraz wyjątkowa a tkanina z której wykonane jest siedzisko i ochraniacze na liny jest miękkie, puszyste i przyjemne w dotyku.

Huśtawka dla dzieci ma zaokrąglone krawędzie, i nie posiada żadnych ostrych elementów dzięki czemu jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Wybór odpowiedniej huśtawki nie będzie łatwym zadaniem dlatego nasza oferta to nie tylko

Huśtawka tapicerowana w wersji klasycznej, ale również z oparcie, pałąkami, bocznymi poduszkami, okrągłe czy też podwójne.