Zestaw Majsterkowicza

Aktywne filtry

Chyba każdy mały mężczyzna marzy aby w jego pokoju powstał zestaw majsterkowicza dla dzieci. Na Majum, znajdziecie szeroką ofertę zestawów! Wasze dziecko marzy zostać mechanikiem lub majsterkowiczem? Albo szukasz prezentu, który zbyt szybko się nie znudzi? Zaglądając w zakładkę Zestaw Majsterkowicza - traficie w dziesiątkę z prezentem!

Zestaw małego majsterkowicza to świetna forma zabawy, dziecko zagłębia się w świat robót i majsterkowania. Chyba każdy obecnie dorosły człowiek, pamięta czasy dzieciństwa jak zaglądało się do warsztatu lub garażu gdzie majsterkowali tatusiowie lub ukochani dziadkowie i zazwyczaj nie pozwalali dotykać narzędzi, aby nie zrobić sobie krzywdy. Dzieci zawsze chcą robić to co starsi, tym bardziej, jeśli chodzi o coś zakazanego. Więc czemu by nie zaopatrzyć dziecko we własny zestaw majsterkowicza? Każdy mały majsterkowicz chciałby mieć własny śrubokręt, młotek czy klucz francuski. Poznanie każdego z narzędzi sprawi ogromną radość małemu pracusiowi. Narzędzia, które posiada zestaw majsterkowicza wykonane są z drewna, dziecko poznaje narzędzia, ale także zaznajamia się z teksturą drewna. Naprawa ulubionego samochodziku czy pomoc tacie przy naprawach, od tej pory będzie jeszcze bardziej ciekawsza i przyjemniejsza!

Drewniany zestaw majsterkowicza może od razu kojarzyć się z niekończącą zabawą i zainteresowaniem dziecka, a czy ma jakieś inne plusy? Oczywiście! Zestawy majsterkowicza dla dzieci, które znajdują się w Naszej ofercie są z drewna co zapewnia długą żywotność, w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników. Są również bezpieczniejsze, ponieważ każdy z elementów jest malowany wysokiej jakości farbą, która jest bezpieczna dla każdego dziecka! Kolejnym plusem jest fakt, że zestaw majsterkowicza dla dzieci to w pełni ekologiczny produkt i Nasza pociecha zapoznaje się z teksturami natury.

Zestawy majsterkowicza – wyprodukowane są w Polsce zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej. Decydując się na zestaw majsterkowicz z pewnością spełnicie i zaspokoicie dziecięce marzenia! Nie jesteś pewny, który zestaw majsterkowicza wybrać? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy!