Tablice kredowe

Aktywne filtry

Tablica kredowa jako praktyczny element dekoracyjny dla dzieci i dorosłych

Wiecie, że tablice kredowe są nie tylko w szkole? Sklep Majum.pl przedstawia tablice kredowe z przeznaczeniem do pokoju dziecięcego. Kochamy wszystko na czym da się rysować i pisać! A może macie problem z porysowanymi ścianami? Tablica kredowa na ścianę wychodzi temu naprzeciw! Decydując się na wprowadzenie do Naszej oferty tablic dla dziecka pomyśleliśmy głównie o możliwości wykazywania swoich twórczości poza skale kartki. Posiadamy tablicę w przeróżnych kształtach i formatach – taki asortyment sprawia, że każdy jest w stanie dobrać tematyczny lub basicowy kształt to stylu pokoiku. 

Tablica kredowa to świetna forma ćwiczeń, dziecko tworząc nieład artystyczny na tablicy wprawia dłoń w ruch, dzięki czemu później łatwiejsza będzie nauka pisania. Oczywiście dziecko uczące się pisać również wspomaga pracę ręki. Dla tych większych urwisów tablica kredowa to wyjątkowe miejsce do zapisywania notatek lub planu lekcji. Jesteśmy pewni, że rodzice nie omieszkają skorzystać z funkcjonalności tego produktu. Niejedna mama pewnie zapisze sobie przepis, a tato nieraz zostawi wiadomość dla reszty domowników. Sklep Majum.pl posiada w swojej ofercie mocowane tablice kredowe  formą tradycyjną, lecz od niedawna dosyć popularne stały się tablice przyklejane na ścianę lub meble, które również u Nas znajdziecie. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla ich małych użytkowników. Gwarantujemy Wam, że nie tylko dziecko będzie miało frajdę z pojawienia się tablicy w domu ;)

Szukając tablice kredowe warto również odwiedzić dział lustra dekoracyjne i cotton balls- bajecznie kolorowe kule świetlne ;)