Poduszki

Aktywne filtry

Poduszka dla dziecka - praktyczny i dekoracyjny element pokoju dziecięcego i nie tylko.

Kto kocha poduszki? My uwielbiamy! Poduszki dekoracyjne są ozdobą niemalże każdego wnętrza, w którym przebywamy. Więc czemu by nie ozdobić poduszkami dla dzieci także ich pokojów? Na Majum.pl znajdziecie poduszki, które ujmując swoimi wzorami i delikatnością trafią do wszystkich serc. A jeśli poduszka pełni także rolę przytulanki? Spanie z ukochaną postacią, a dodatkowo możliwość przytulenia jej jest spełnieniem marzeń!  

Poduszka przytulanka spełnia dwie funkcje - jaka sama nazwa mówi jest przytulanką, ale także ozdobą. A może udekorować pokój w poduszki literki - stworzenie z nich imienia dziecka to nietuzinkowy pomysł! Poduszka literka dzięki szerokiej palecie kolorów może być dopasowana do każdego wystroju. Poduszka velvet, którą również znajdziecie w Naszej ofercie może być wykorzystana nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w pokojach starszych dzieci, a nawet w salonach czy sypialniach rodziców! Lubicie len? Poduszka lniana to u Nas totalny must have – ich również warto użyć przy dekoracji każdego wnętrza. Oczywiście nie przeszliśmy obojętnie obok najmłodszych! Znacie poduszki motylki? Są hitem wśród wyprawek dla niemowląt. Zadaniem poduszki dla niemowląt jest wsparcie odcinka szyjnego dziecka, amortyzacja wstrząsów i utrzymanie główki w prawidłowej pozycji podczas jazdy samochodem i nie tylko! Poduszka panelowa to bestseller na Majum.pl – to poduszki w kształcie przeróżnych zwierząt, wykonane z mięciutkiego i milutkiego polaru. Zdecydowanie to one królują razem z Namiotami tipi, które można dobrać do siebie tematycznie. Każda poduszka do pokoju dziecięcego ma możliwość dobrania do niej maty, namiotu tipi, narzuty czy baldachimu! Spędzanie czasu w towarzystwie miękkich i zarazem pięknych poduszek to świetna forma odpoczynku, a także zabawy.

Poszerzając asortyment pokoju o poduszki dekoracyjne dla dzieci na pewno będziecie zachwyceni efektem końcowym. Wszystkie poduszki do pokoju dziecięcego są produkowane w Polsce z wysokogatunkowych materiałów i tekstyli oraz są w pełni bezpieczne dla każdego małego i dużego użytkownika! Przy zakupie poduszek zachęcamy zapoznać się z innymi Naszymi produktami, które stworzą jedną spójną całość