• Nowy
Regał Wysoki Szary Swing Pinio
search
  • Regał Wysoki Szary Swing Pinio
  • Regał Wysoki Szary Swing Pinio
  • Regał Wysoki Szary Swing Pinio w pokoju dziecka

Regał Wysoki Szary Swing Pinio

Stwórz magiczną przestrzeń dla Twojego dziecka - wybierz nasz wysoki regał, który zapewni porządek i wygodę na każdym kroku!
1 025,00 zł
Brutto
Produkt na wyczerpaniu Mała ilość Średnia ilość Duża ilość
Kolekcja Swing: 2-4 tygodnie. Potrzebujesz mebli szybciej? Skontaktuj się z nami 505983400

Ilość

Płatności

Opis

Regał wysoki: Kreatywny sposób na porządek w pokoju malucha!

Opis produktu:

Regał wysoki Swing to niezwykle praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdego dziecięcego pokoju. Posiada 4 półki oraz jedną szufladę, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca na przechowywanie. Szuflada jest wyposażona w wysokiej jakości prowadnicę z hamulcem i samodotykiem, co gwarantuje łatwe i ciche jej użytkowanie.

Materiały i wykonanie:

Ten regał został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Korpus oraz elementy wewnętrzne są z laminowanej płyty MDF, co gwarantuje solidność i trwałość. Nóżki regału są wykonane z litego drewna bukowego, dodając mu elegancji i wyrafinowanego wyglądu.

Dodatkowo, regał wysoki Swing został pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi, co oznacza, że nie tylko jest bezpieczny dla dziecka, ale również nie powoduje alergii. Dzięki temu regał ma prawidłowy proces oddychania, co wpływa na zdrowe i przyjemne środowisko w pokoju dziecka.

Design:

Regał dostępny jest w dwóch kolorach: białym i szarym. Dzięki temu bez trudu można dopasować go zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Jego prosty, ale elegancki design sprawia, że regał ten będzie świetnie prezentować się w każdym wnętrzu.

Montaż:

Regał wysoki Swing jest łatwy do samodzielnego złożenia. Wszystkie niezbędne elementy oraz instrukcję montażu znajdują się w zestawie. Dzięki temu można bezproblemowo samodzielnie złożyć regał i cieszyć się nim już w krótkim czasie.

Podsumowanie:

Regał wysoki Swing to nie tylko funkcjonalne i wygodne rozwiązanie do przechowywania, ale również estetyczny element wystroju dziecięcego pokoju. Wykonany z najwyższej jakości materiałów i pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi, ten regał zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również piękny wygląd. Dostępny w dwóch kolorach, pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Samodzielny montaż sprawia, że można szybko i łatwo cieszyć się nowym regałem.

regal-wysoki-swing-pinioSpecyfikacja:

Materiał: Lite drewno bukowe, MDF, Płyta laminowana
Szerokość w cm: 43
Długość w cm: 65
Wysokość w cm: 200
Kolor: szary

Zorganizuj przestrzeń dzięki stylowemu wysokiemu regałowi


Dlaczego warto uwzględnić w pokoju dziecka wysoki regał:

1. Duża pojemność przechowywania: Wysoki regał oferuje wiele miejsca na przechowywanie różnych rzeczy, takich jak zabawki, książki, ubrania czy akcesoria. Dzięki temu można utrzymać porządek w pokoju dziecka i zapewnić mu przestrzeń do zabawy i nauki.

2. Optymalne wykorzystanie przestrzeni: Regał wysoki wykorzystuje pionową przestrzeń, która często jest pomijana w pokoju dziecka. Dzięki temu można zaoszczędzić cenną powierzchnię podłogi, co szczególnie jest istotne w mniejszych pokojach.

3. Organizacja i łatwy dostęp: Wysokie regały są idealne do przechowywania przedmiotów, które nie są potrzebne na co dzień, ale warto je zachować. Dzięki temu można trzymać na nich rzadziej używane przedmioty, takie jak sezonowe ubrania czy większe zabawki, i mieć do nich łatwy dostęp w razie potrzeby.

4. Estetyczny element dekoracyjny: Wysoki regał może również pełnić funkcję dekoracyjną w pokoju dziecka. Dzięki różnorodności wzorów, kolorów i stylów można go dopasować do wystroju pokoju i stworzyć przyjemną atmosferę.

5. Samodzielność i odpowiedzialność: Korzystanie z wysokiego regału może uczyć dziecko organizacji oraz odpowiedzialności za swoje rzeczy. Dziecko może samodzielnie porządkować regał i mieć kontrolę nad swoimi przedmiotami, co rozwija umiejętności samodzielności i samokontroli.

Podsumowując, wysoki regał to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na efektywne i estetyczne wykorzystanie przestrzeni w pokoju dziecka. Dzięki dużej pojemności przechowywania, łatwemu dostępowi do rzeczy oraz możliwości używania go jako dekoracyjnego elementu, wysoki regał jest niezastąpionym meblem w pokoju dziecka.

Szczegóły produktu

pinio-034-070-197

Opis

Czas realizacji zamówienia
Kolekcja Swing: 2-4 tygodnie. Potrzebujesz mebli szybciej? Skontaktuj się z nami 505983400
Kolekcja
Swing
Producent
Pinio
Uwagi dotyczące wysyłki
Mebel dostarczany jest do klienta w paczkach do samodzielnego montażu. Wysyłka odbywa się na palecie. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Paczki należy zdejmować z palety bardzo ostrożnie w dwie osoby (nie ciągnąć po ziemi).
Uwagi dla kupującego
Meble Pinio - nie wysyłamy mebli za pobraniem, brak możliwości odbioru osobistego z naszego magazynu - tylko wysyłka, transport doładunkowy mebli na palecie - nie obejmuje wniesienia
Reklamacja
Po rozpakowaniu mebla należy sprawdzić jego stan, w razie jakichkolwiek uszkodzeń/reklamacji prosimy o pilny kontakt.