• Nowy
Motyle beżowe - dekoracja ściany w pokoju dziecięcym
search
  • Motyle beżowe - dekoracja ściany w pokoju dziecięcym
  • Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka - Motyle
  • Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka - Motyle

Motyle beżowe - dekoracja ściany w pokoju dziecięcym

Kolorowe i kreatywne dekoracje na ścianę do pokoju dziecięcego nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru i stymulują wyobraźnię dziecka, sprawiając, że spędzanie czasu w pokoju stanie się jeszcze bardziej inspirujące i przyjemne.
89,00 zł
Brutto
Produkt na wyczerpaniu Mała ilość Średnia ilość Duża ilość
Dekoracja ściany w pokoju dziecięcym: 3 dni robocze

Ilość

Płatności

Opis

Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka – stwórz wyjątkowy klimat w przestrzeni Twojej pociechy!

Dodaj delikatny urok do dziecięcego pokoju za pomocą naszych dekoracyjnych motyli na ścianę!

Dwa piękne motyle wykonane z miękkiej tkaniny typu velvet o wypełnieniu pianką silikonową – to właśnie oni stworzą magiczny efekt 3D na ścianie.

Dodatkowo, umieszczenie ich na ścianie jest niezwykle proste. Dzięki rzepowi znajdującemu się z tyłu motyla, z łatwością przytwierdzisz go w wybranym miejscu. Drugą część rzepa umocujesz na ścianie za pomocą taśmy samoprzylepnej, która również znajduje się w zestawie.

Zachwyć się wymiarami naszych dwóch motyli w zestawie:
- Duży motyl o szerokości 38cm i wysokości 29cm, aby nadać ścianie spektakularny wygląd.
- Mały motyl, którego szerokość wynosi 26cm, a wysokość 21cm, wspaniale uzupełni całość.

Nasze dekoracyjne motyle nie tylko staną się nieodłącznym elementem pokoju Twojego dziecka, ale także rozbudzą jego wyobraźnię i stworzą wyjątkowy nastrój. Odkryj magię, jaką mogą przynieść motyle na ścianie i zamów nasze produkty już dziś!

dekoracja-sciany-w-pokoju-dzieciecym-motyle-bezowe


Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka czy to dobry wybór?


- Dodaje uroku i koloru:
Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka to doskonały sposób, aby dodać wnętrzu dziecięcego pokoju uroku i koloru. Wzbogaci całą przestrzeń, sprawiając, że pokój staje się bardziej atrakcyjny i przyjemny dla oka.

- Tworzy przytulną atmosferę: Dekoracja na ścianę do pokoju dziecka pomaga stworzyć przytulną atmosferę, która wpływa na komfort i dobry nastrój Twojego malucha. Z odpowiednio dobranymi wzorami i motywami, dekoracja może pobudzać wyobraźnię i zachęcać do wymyślania fantastycznych historii.

- Stymuluje kreatywność i rozwój: Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka mogą stymulować kreatywność i rozwój dziecka. Wzory, kolory i motywy dekoracji mogą inspirować do rysowania, malowania lub tworzenia własnych historii. To doskonały sposób na zachęcenie dziecka do rozwijania swoich umiejętności artystycznych i wyobraźni.

- Łatwy montaż i demontaż: Dekoracje na ścianę mogą być łatwo montowane i demontowane. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym mocowaniom, takim jak rzepy i taśmy samoprzylepne, można je łatwo przymocować do ściany i ewentualnie zdjąć bez uszkadzania powierzchni. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć możliwość zmiany dekoracji wraz z rozwojem zainteresowań i preferencji swojego dziecka.

- Bezpieczeństwo i trwałość:  wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo, solidne wykonanie gwarantuje trwałość i długą żywotność dekoracji, co jest istotne przy intensywnym użytkowaniu przez dzieci. Możesz mieć pewność, że dekoracja będzie służyć przez wiele lat.

- Łatwa personalizacja: Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka dają możliwość personalizacji oraz dopasowania do stylu i upodobań Twojego dziecka. Możesz wybrać motywy, kolory i wzory, które pasują do jego zainteresowań i preferencji. To doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego wystroju pokoju dziecka, który odzwierciedla jego osobowość.

Szczegóły produktu

moli-dekoracja-03-M

Opis

Czas realizacji zamówienia
Dekoracja ściany w pokoju dziecięcym: 3 dni robocze
Na zestaw składa się
Dekoracja : dwa motyle oraz rzepy i taśmy do przymocowania na ścianie
Informacja
Aby przyśpieszyć proces realizacji – produkt wysyłamy bezpośrednio od producenta
Materiał
Wykonane z miękkiej tkaniny typu velvet o wypełnieniu pianką silikonową